O mnie

SUE_COACHING_LOGO

Pomagam ludziom, którzy szukają sposobu na pasjonującą pracę. Wspieram ich w zrobieniu pierwszego kroku, w kierunku znalezienia sensownego stanowiska, odpowiadającego ich talentom lub otworzenia własnej działalności tak, by mogli zacząć zarabiać na tym, co kochają robić.

Zuzanna Talik – akredytowany coach ICF, trener rozwoju osobistego, inspirator, muzyk

zuza profi„Każdego dnia umacnia się we mnie przekonanie o tym, że każda chwila życia jest niepowtarzalna i bezcenna. Że to, jak spędzamy czas, gdzie, z kim i w jakiej atmosferze przebywamy przez połowę życia, czyli w pracy ma kluczowe znaczenie dla naszego poczucia spełnienia, sensu i satysfakcji. Zastanów się czy to, gdzie teraz pracujesz, czy zawód, który wykonujesz jest faktycznie tym, co sprawia Ci radość, co Cię napędza, co mimo trudności daje taką energię, że nie zamieniłbyś tego na nic innego. „

Jeśli tu jesteś to pewnie szukasz odwagi, sposobów czy planu na powrót do marzeń i stworzenie życia, jakiego zawsze pragnąłeś/aś. Dobrze trafiłeś/aś. Zapraszam Cię na moje warsztaty we Wrocławiu oraz na sesje indywidualne online i w 4 oczy.

Możesz już teraz umówić się na bezpłatną konsultację coachingową, na której uzyskasz ode mnie ciekawe spostrzeżenia i wskazówki dotyczące Twojej sytuacji. Dostaniesz motywację i dawkę inspiracji, a także propozycję ewentualnej współpracy.

Prywatnie gram na gitarze, saksofonie, klawiszach i śpiewam. Uwielbiam wycieczki w góry, jazdę autostopem, przygody i język hiszpański. Kocham chmury, domy z bali, jazdę rowerem w słoneczne dni i zapach skoszonej trawy. W wolnym czasie czytam dobre książki, tworzę teksty piosenek, medytuję lub głaszczę moją kotkę – Puśkę.

Kwalifikacje:

ACC_PRINT

Jestem coachem akredytowanym przez International Coach Federation (ICF). Ukończyłam akredytowany kurs „Discover Leadership Coaching”  w szkole AfT Leadership Coaching School. Mam za sobą także udział w sesjach certyfikowanych w szkole Profi Biznes Group (zaświadczenia poniżej).

DLC - Kopia ICF1 - Kopia ICF2 - Kopia ICF3 - Kopia

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s