Referencje

Coaching z Zuzą skłania do refleksji, co powoduje, że można zastanowić się nad rzeczami, które wydawały się oczywiste, jednak blokowały podjęcie zdecydowanych działań. Na spotkaniach panuje partnerska atmosfera. Nie ma spiny jeśli chodzi o czas, pracuje się do wyczerpania tematu, a nie do upłynięcia czasu sesji.

Mateusz – przedsiębiorca

Nigdy nie miałam do czynienia z trenem i sesją coachingową, także nie mam porównania. Niemniej spotkanie z Zuzą w cztery oczy było ciekawym doświadczeniem i myślę, że potrzebnym. Jestem zadowolona ze spotkania, ponieważ dzięki niemu mogłam spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy i bardziej zacząć je analizować. Spotkanie zainspirowało mnie do głębszego zastanowienia się nad pewnymi trudnymi sprawami i wdrożenia kilku zmian w życie.

Sandra – studentka

Dzięki sesjom z Zuzą zawsze wewnętrznie rosnę, na nowo odkrywam swoją odwagę i głęboko skrywaną pewność siebie, o której często zapominałam. Po sesjach z Zuzą wszystko to we mnie się ugruntowuje i wzmacnia na długo. Po jednej z sesji podjęłam ważną decyzję w swoim życiu i na drugi dzień zupełnie przewróciłam życie do góry nogami, dzięki czemu jestem teraz szczęśliwa. Zuza potrafi zawsze odkryć we mnie to, co najmocniejsze, potrafimy razem spojrzeć z różnych stron i dzięki temu uświadomić sobie nowe perspektywy, żebym potem mogła podjąć w pełni świadome działanie.

Ania Pławiak

Od lipca 2013r. korzystam z sesji coachingowych prowadzonych przez Sue, która jest jedyna w swoim rodzaju, daje spokój, inspirację i bardzo skuteczny coaching. Godna zaufania indywidualistka :)! dziękuję Sue

Katarzyna Bronowicka

Working with Sue was not only effective, but also a great pleasure. Her sense of humor has always given a special touch to our sessions. She has always been very open, emphatic and friendly. Sue has really given a special touch to my life’s transformation.

Vera Marega

Spokój, opanowanie, cierpliwość i profesjonalizm w każdym calu. Dużo pracy już za mną, był to zdecydowanie dobrze spędzony czas – wiele pytań, jeszcze więcej odpowiedzi:) Jestem „ciężkim” klientem, a Zuza daje radę – szacunek!:) Serdecznie polecam!

Darek Tyma


Zawsze sceptycznie podchodziłam do takich spraw jak coaching, myśląc ze przecież i tak nie poznam odpowiedzi na nurtujące pytania. Fakt, ale teraz już wiem, że nie chodzi o odpowiedzi, ale o właściwie zadane pytania, które Zuza na pewno potrafi zadawać 🙂 Dzięki tym spotkaniom uświadomiłam sobie wiele rzeczy, weszłam głębiej w pewne nurtujące mnie sprawy i może nie jestem jeszcze tam, gdzie chciałabym być, ale już bliżej niż byłam wcześniej. Dziękuję Zuza za czas & poświęcenie & elastyczność.

Monika – pracownik dużej międzynarodowej firmy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s